×
Ürünler Sepete Eklendi
Siparişler İletişim Giriş Yap / Kayıt Ol

1990 yılında kurulan Gürbüz Elektrik San. Tic. Ltd. Şti., toptan ve perakende satış ile başladığı girişimcilik serüvenini mağazacılık ve e-ticaret ile güçlendirmeyi başarmış ve her gün daha ileri boyuta taşımaya çalışmıştır. Sunduğumuz kullanıcı öncelikli stratejilerimiz ve ayrıcalıklı müşteri portföyü ile değerini paha biçilemez şekilde ikiye katlayarak, marka değerimizi hassasiyetle zirveye taşımayı öngörüyoruz. Dünya standartlarını göz önünde bulundurarak çözüm ve güven içerikli ilkemiz ile yola çıktığımız bu serüvende; otorite rayından çıkmayarak, istikrarlı şekilde sayısız müşteriye en iyi marka sahipliğini yapmış durumdayız.

Kuruluşundan günümüze süregelen profesyonellik, empati odaklı, dürüstlük ve gelişime açık bakış açımız ile istikrarlı büyüme sergileyerek, hem mağazamız dahilinde hem de e-ticaret dünyasında saygın bir konuma yükselmeyi hedefledik.

Gürbüz Elektrik San. Tic. Ltd. Şti. alanında en kaliteli ürünleri, tüketiciye en uygun fiyat ile sunma amacıyla kurulmuş olup, geride bıraktığımız 30 yılın üzerinde tecrübe ile , sektörde yaklaşımımızı aynı titizlik dâhilinde korumaya devam etmekteyiz.

Gerek gurbuzelektrik.com ve com.tr sitelerimizden gerekse de işbirliği içerisindeki online pazaryeri ortaklarımızdan veya direk mağaza satış noktamız üzerinden gerçekleştirdiğiniz tüm alışverişlerinizde; mağduriyet içermeyen, hızlı teslimat, iptal/iade/değişim bilinci ile yaklaşımını sağlayan müşteri temsilcilerimiz ile en keyifli alışveriş deneyimini yaşamayı mümkün kılıyoruz.

Sektördeki son gelişmeleri ve kullanıcı alanındaki güncel talepleri takip ederek, çağdaş düzeydeki teknolojiyle buluşturduğumuz web adresimizi sizlere sunuyor, en iyi ekip arkadaşlarımız, güçlü ve profesyonel idari yönetimimiz ile takibini gerçekleştirerek, tüketici haklarını en iyi şekilde yaşamanızı elde etmenizi sağlıyoruz.

Hedefimiz; kullanıcı deneyimi ile e-ticaret camiasında “ziyaretçi memnuniyeti en yüksek” konumuna ulaşarak, halkın takdirini kazanmak ve sitelerimizden sorunsuz, mutlu tüketici konumunda ayrılmanızı sağlamak.

Örnek nitelikle misyonunu genişleterek, projelerini hayata geçirmeye devam eden şirketimiz, standartların üstünde kaliteyle öncülük ederek, birçok memnuniyet beraberinde başarılı işlere imzasını atarak başarısına başarı katacak, güçlü kadro dâhilinde sorun odaklı çalışma prensibi ile organizasyonel şekilde sizin memnuniyetinizi sağlamaya devam edecektir.

Gürbüz Elektrik, her köşesi ayrı güzelliğe sahip vatanımızın güzide şehri Mersin ilinin Toroslar ilçesinde 3.600m² civarı kapalı alana sahip, gerek halen hep sürmesi gerektiğine inandığımız doğrudan satış olarak veya günümüz teknolojik gelişmeleri doğrultusunda online satış mecralarında yaptığımız yatırımlar ile güler yüzlü, deneyimli ve müşteri odaklı inovasyon (Müşterilerin öncelikli ihtiyaçlarının belirlenerek buna uygun ürün ve hizmetler üretilmesi ve çözüm önerilerinin sunulması) ile siz nerede ve ne zaman bize ihtiyacınız olduğunu düşündüğünüz anda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte olan tedarik merkezinizdir.


Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap